Tasuta pildid veebilehele | Veebilehed, mis teenivad teile raha | Vvunk
Tasuta pildid veebilehele

Tasuta pildid veebilehele

Tasuta pildid autoriõiguste lintsentsiga.

Vean kihla, et vajate oma veebisaidi või ajaveebi või sotsiaalmeedia kontode jaoks sageli kvaliteetseid pilte (tasuta pildid võiksid olla) . Kuid fotograafia pole teie tugevaim külg, nii et otsite pilte Google’iga. Kuid kas teadsite, et kui teete Google Images otsingut, pole tulemused kohe kasutamiseks nii tasuta. Enamasti on need fotograafide või omanike autoriõigused. Sellegipoolest võite proovida kasutada otsingutööriistu ja otsida taaskasutamiseks sildistatud pilte. Kuid ma ei usu, et te tulemustega rahule jääte, uskuge mind. 

Noh, autoriõigused on tõesti olulised, aga ma ei taha tegelikult vangi minna ühe või kahe pildi pärast oma blogipostituses, ma arvan, et ka teie ei taha.

Noh, autoriõigused on tõesti olulised, aga ma ei taha tegelikult vangi minna ühe või kahe pildi pärast oma blogipostituses, ma arvan, et ka teie ei taha. Aga head fotograafid on sündinud ja neil on lahendus meiesugustele. Kui soovite end autoriõiguste probleemidest eemal hoida, siis siin on fotoveebisaidid, mis määratlevad nende autoriõiguse litsentsi. Kõigi allpool toodud saitide puhul on seda litsentsi veebisaidilt üldiselt üsna lihtne leida.

Tavaliselt on litsentse kahte tüüpi. Üks neist on Creative Commons Zero – see tähendab, et saate fotosid ilma loata kasutada nii, nagu soovite. Ja teine ​​on Creative Commons koos omistamisega – see tähendab, et saate kasutada ka fotot nii, nagu soovite, kuid peate mainima autori nime. Näiteks “Photo by Angry Beaver” ja linkige see nende veebisaidile (kui neil on see kindlasti).

Nii ei satu teid vangi selle eest, et kasutate oma vajadusteks kellegi teise kvaliteetseid pilte. Hurraa! Niisiis, 7 vapustavat fotovarude veebisaiti teile, kus leiate tasuta pildid:

  • UNSPLASH – suurepärased fotod veebisaidil, kust saate pilte otsida või tellida, et saada 10 uut iga 10 päeva tagant.
  • PIXABAY – suurepärane ressurss tuhandete piltidega. Mulle meeldib kõige rohkem see, et saate otsida kõike kategooriate järgi.
  • FREE IMAGES – Ühendkuningriigis asuv veebisait, millel on tõeliselt kena piltide kogu kogu maailmast.
  • PICJUMBO – täiesti tasuta fotod isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks, kõrge eraldusvõimega ja tõeliselt meeldejäävad.
  • PEXELS – iga päev 10 uut kvaliteetset pilti, lihtne navigeerimine ja tõeliselt suur raamatukogu.
  • STOCK SNAP – autoriõiguste piiranguteta, iganädalaselt lisatakse sadu uusi pilte.
  • SNAPWIRE SNAPS – 7 tasuta ilusat fotot iga 7 päeva järel 200 000 maailma andekaimalt fotograafilt.