Veebilehe tegemine | Veebilehed, mis teenivad teile raha | Vvunk

Veebilehe tegemine

veebilehe tegemineVeebilehe tegemine algab analüüsist ja peab olema läbimõeldud saavutamaks soovitud eesmärke.

WordPress veebilehe tegemine algab analüüsist ja peab olema läbimõeldud saavutamaks soovitud eesmärke. Hea veebileht on kasutajate jaoks kasulik, sisukas ja meeldejääv ning veebiomanikule äriliselt kasulik ja lihtsasti hallatav. See tähendab järgmist:

  • Veebileht on ettevõtte tegevuse loogiline väljund digimaailmas.
  • Kasutajad saavad aru, mis tegevusvaldkonnaga on tegu ja miks see veebileht nende jaoks loodi.
  • Navigatsioon ja ülesehitus on selged ja eesmärgipärased.
  • Pakutakse kasutajale edasisi tegevusi (CTA, ehk call-to-action).

Veebilehe külastusest jääb meeldiv üldmulje, mis kandub üle kogu brändile. Ilu on ainult üks, kuigi väga oluline osa heast veebilehest. Positiivse emotsiooni loovad hea väljanägemine, kasutusmugavus ja teenuse sisu üheskoos.

 

Kampaanialeht, mis täidab oma eesmärki

Kampaanialeht on kui maandumisleht, kuhu suunatakse külastajad peale internetireklaami, telereklaami või mistahes muu reklaami näitamist. Sellel lehel on konkreetne sõnum, kindel eesmärk ja üksainus tegevus, mida külastajalt oodatakse.

Mida selgem ja konkreetsem on sinu kampaanialeht või maandumisleht, seda parem. Kui värsked silmad satuvad sinu kampaanialehele, siis peavad nad loetud sekundite jooksul saama aru, kas see on see, mida otsiti, kas see leht on usaldusväärne ning kas siin on piisavalt infot tema jaoks.

Järgmine samm peale kampaanialehe valmimist on saada sellele nii palju kvaliteetset liiklust kui vähegi võimalik ja üks võimalus selleks on kindlasti Google Adwords.


Värskemad veebilehed ja e-poed