Graafiline disain

SOTSIAALMEEDIA DISAIN
REKLAAMMATERJALID
LOGO DISAINIMINE
TRÜKIDISAIN

Sotsiaalmeedia disainSotsiaalmeedia disain – osa brändingu ja turunduse strateegiast

Sotsiaalmeedia disain kui samuti graafiline disain on osa brändingu ja turunduse strateegiast. Sotsiaalmeedia disain võimaldab suhelda publikuga visuaalsel ja kohandatud viisil. Sotsiaalmeedia disain on dünaamiline valdkond, kus oluline on pidevalt jälgida uusi suundumusi ja kohandada oma strateegiat vastavalt platvormi uuendustele ja sihtrühma vajadustele.

Kas soovite, et teie sotsiaalmeedia kontod oleksid mitte ainult informatiivsed, vaid ka visuaalselt atraktiivsed ja meeldejäävad?

Võta meiega ühendust ja teeme teile just sobivad sotsiaalmeedia disain lahendused.

TrükidisainTrükidisain ja kus seda kasutatakse

Trükidisain on oluline osa graafilisest disainist, mis mängib suurt rolli brändi esindamisel ja sõnumi edastamisel.

Kujundame erineva suunitlusega trükiseid:

  • Reklaammaterjalid: Trükibännerid, voldikud, flaierid ja plakatid on levinud trükimaterjalid, mida kasutatakse brändi reklaamimiseks ja sündmuste propageerimiseks.
  • Visiitkaardid: Professionaalselt kujundatud visiitkaardid aitavad esindada ettevõtet või isikut ning jätab püsiva mulje kohtumistel või äriüritustel.
  • Kataloogid ja brošüürid: Toote- või teenusekataloogid ning infovoldikud on trükimaterjalid, mis annavad üksikasjalikku teavet ja soodustavad toodete või teenuste müüki.
  • Ajakirjad ja ajalehed: Trükiajakirjad ja ajalehed on traditsioonilised viisid, kuidas jagada uudiseid, artikleid ja muud informatsiooni laiemale lugejaskonnale.
  • Pakendid: Toote pakend on oluline trükidisaini element, mis mitte ainult ei kaitse toodet, vaid annab ka tarbijale esmamulje brändist.
  • Plakatid ja välireklaamid: Suureformaadilised trükised, nagu plakatid ja välireklaamid, on tõhusad viisid avalikus ruumis tähelepanu tõmbamiseks ja brändi nähtavuse suurendamiseks.

Aitame teid erinevate trükilahendustega.

Logo või logoraamatLogo disain

Logo kujundamine on loominguline protsess, kus püütakse visuaalselt haarata ettevõtte iseloomu ja unikaalsust. Selle keskmes on lihtsuse ja sügava tähenduse ühendamine, luues märki, mis on kergesti äratuntav ja jääb meelde.

Tähtis on tagada logo mitmekülgsus, nii et see säilitaks selguse ja mõju erinevates kontekstides, olgu need siis trükised, veebisait või reklaamimaterjalid. Samal ajal peab logo olema unikaalne, eristudes teistest ettevõtetest ja jäädes meelde tarbijatele.

Logo on visuaalse brändi nurgakivi, millest lähtub kogu ettevõtte identiteet. See on esimene visuaalne kontakt kliendiga ning peaks suutma edasi anda ettevõtte põhiväärtusi ja eesmärke. LOE LISAKS

Loome just teile sobivas mahus visuaalse identiteedi, mis kõnetab teie toodet ja klienti.

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme

Oliver Sults

 Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

Oliver Sults @supervivent

Mehis Salu

 Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Mehis Salu @floorcovering

Treener Mari Piksar - peotantsud.ee

Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

Suur tänu Peotantsud kodulehe loomise eest! Sinu oskus tabada ja kajastada minu nägemust on hämmastav. Koduleht on mitte ainult visuaalselt stiilne ja ilus, vaid kajastab ka täpselt seda soojust ja lõbu, mida väärtustan ja mida soovin oma klientidele pakkuda. Sinu professionaalsus ja pühendumus selle projekti suhtes on olnud märkimisväärne. Olen tänulik selle eest, kuidas sa suutsid kuulata ja mõista minu soove ning neid digitaalselt ellu viia. Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

Mari Piksar @peotantsud

Lauri Suits

Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik.

Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik. Agentuur, kes lisab i-le täiesti omanäolise täpi, mis eristub teistest nii kujunduses, kui ka SEO-s.

Lauri Suits @jalaravistuudio.ee