Logo kujundamine

Logo kujundamine / visuaalne identiteet

Logo on esimene visuaalne samm oma brändi suunas.
Selget sõnumit edastav tervik, mille abil oma
igapäevatoimetustele täiendavat tõuget ja erisust anda.
#LOGORAAMAT #BRANDBOOK #CVI

Logo kujundamine ja visuaalne identiteetVisuaalne identiteet ja logo kujundamine

Usalda oma ettevõtte logo kujundamine Vvunk’ile!

Logo on esimene visuaalne samm oma brändi suunas. Selget sõnumit edastav tervik, mille abil oma igapäevatoimetustele täiendavat tõuget ja erisust anda. Ettevõtlusega alustades võib tihti olla puudus rahalistest vahenditest, et luua oma brändile korralik ja meeldejääv logo. Siiski ei ole see koht, mille arvelt kokku hoida. Miks?

Hästi kujundatud logo aitab luua kaubamärgile tuntust ja usaldust. Korralik logo mõjub professionaalselt, kuna peegeldab ettevõtte väärtusi oma tulevaste klientide ees, võimaldades samas eristuda ka konkurentidest.

Aitame luua brändile, tootesarjale või teenusele meeldejääva logo või visuaalse identiteedi. Loome logo, mis jääb meelde, tekitab usaldust ja aitab ettevõttel silma paista. Vajadusel aitame ka ettevõtte nime väljatöötamisel.

Logol ja logoraamatul on väga tähtis osa ettevõtte brändistrateegias. Lisaks logole mängivad väga tähtsat rolli ka värvide valik, kirjatüüp ja kujundatud detailid, mida võib kasutada ka näiteks toodetel või mõnel muul moel oma klientidega suhtlemiseks.

Mida sisaldab logoraamat?

Logoraamat sisaldab logo üldkujundust, värve, lubatud kaitseala ning selle soovituslikku kasutamist erinevatel taustadel. See võib näidata ka logo kasutamist visiitkaartidel, digimaterjalidel, trükistel jpm. Kõik sõltub vajadustest ja eesmärkidest, mille selgitame välja läbi briifi.

Logoraamat on edaspidi abiks nii trükikojale, disainerile, koostööpartnerile kui ka firma töötajale, kellel on vajadus kasutada firma sümboolikat.

Vvunki loodud logodega saate tutvude meie Instagramis kui ka tehtud tööde alt.

Loe lisaks

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme

Oliver Sults

 Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

Oliver Sults @supervivent

Mehis Salu

 Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Mehis Salu @floorcovering