Logo kujundamine | Loome logo, mis jääb meelde | Vvunk
Logode kujundamine vvunkiga.

Logo kujundamine

Visuaalne identiteet ja logo kujundamineVisuaalne identiteet ja logo kujundamine

  Ettevõtlusega alustades võib tihti olla puudus rahalistest vahenditest, et luua oma brändile korralik ja meeldejääv logo. Meie arvame, et see ei ole koht, mille arvelt kokku hoida. Miks? Hea välimusega logo aitab luua kaubamärgile tuntust ja usaldust. Korralik logo mõjub professionaalselt ja tekitab inimesele “ see on ikka päris firma” tunde. Odava välimusega logo võib tekitada aga eelarvamuse, et ka sinu ettevõte on sama odav.

Kui teie logo näeb odav välja, eeldavad inimesed, et teie ettevõte on sama!

Aitame luua brändile, tootesarjale või teenusele meeldejääva visuaalse imago. Loome logo, mis jääb meelde, tekitab usaldust ja aitab su ettevõttel silma paista. Vajadusel aitame ka ettevõtte nime väljatöötamisel. Logol ja  logoraamatul on väga tähtis osa ettevõtte brändistrateegias.

Usalda oma ettevõtte logo loomine Vvunk’i tiimile!

Mida sisaldab logoraamat?

Logoraamat sisaldab logo üldkujundust, värve, lubatud kaitseala ning selle soovituslikku kasutamist erinevatel taustadel. See võib näidata ka logo kasutamist visiitkaartidel, digimaterjalidel, printmaterjalid jpm. Kõik sõltub sinu vajadustest ja eesmärkidest, mille selgitame välja läbi briifi. 

Logoraamat on edaspidi abiks nii trükikojale, disainerile, koostööpartnerile kui ka firma töötajale, kellel on vajadus kasutada firma sümboolikat.

Vvunki loodud logodega saate tutvude meie instagramis kui ka tehtud tööde alt.

 


Värskeimad logoraamatud