Logo kujundamine | Loome logo, mis jääb meelde | Vvunk
Logode kujundamine vvunkiga.

Logo kujundamine

Visuaalne identiteet ja logo kujundamineVisuaalne identiteet ja logo kujundamine

Logo on esimene visuaalne samm oma brändi suunas. Selget sõnumit edastav tervik, mille abil oma igapäevatoimetustele täiendavat tõuget ja erisust anda. Ettevõtlusega alustades võib tihti olla puudus rahalistest vahenditest, et luua oma brändile korralik ja meeldejääv logo. Siiski ei ole see koht, mille arvelt kokku hoida. Miks? Hästi kujundatud logo aitab luua kaubamärgile tuntust ja usaldust. Korralik logo mõjub professionaalselt, kuna peegeldab ettevõtte väärtusi oma tulevaste klientide ees, võimaldades samas eristuda ka konkurentidest.

Aitame luua brändile, tootesarjale või teenusele meeldejääva logo või visuaalse identiteedi. Loome logo, mis jääb meelde, tekitab usaldust ja aitab ettevõttel silma paista. Vajadusel aitame ka ettevõtte nime väljatöötamisel. Logol ja  logoraamatul on väga tähtis osa ettevõtte brändistrateegias. Lisaks logole mängivad väga tähtsat rolli ka värvide valik, kirjatüüp ja kujundatud detailid, mida võib kasutada ka näiteks toodetel või mõne muul moel oma klientidega suhtlemiseks.

Usalda oma ettevõtte logo loomine Vvunk’ile!

Mida sisaldab logoraamat?

Logoraamat sisaldab logo üldkujundust, värve, lubatud kaitseala ning selle soovituslikku kasutamist erinevatel taustadel. See võib näidata ka logo kasutamist visiitkaartidel, digimaterjalidel, trükistel jpm. Kõik sõltub vajadustest ja eesmärkidest, mille selgitame välja läbi briifi. 

Logoraamat on edaspidi abiks nii trükikojale, disainerile, koostööpartnerile kui ka firma töötajale, kellel on vajadus kasutada firma sümboolikat.

Vvunki loodud logodega saate tutvude meie instagramis kui ka tehtud tööde alt.

 


Värskeimad logod