Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

Kui kodulehed ei laula,
siis pole mõtet nendega publiku ette minna.
#WORDPRESS #CUSTOMtheme

Kodulehe tegemine WordPressigaKodulehe tegemine algab analüüsist

Oluline on paika panna, mille ja kelle jaoks kodulehte luuakse.

Kodulehe tegemine algab analüüsist. Oluline on paika panna, mille ja kelle jaoks lehte luuakse. Läbimõeldud veebileht annab info edasi kiirelt ja mugavalt olles külastajale kasulik, sisukas ja meeldejääv. Kodulehe eesmärk on olla omanikule äriliselt kasumlik ning seejuures kergesti hallatav.

See tähendab järgmist:

  • Veebileht on ettevõtte tegevuse loogiline väljund digimaailmas.
  • Kasutajad saavad aru, mis tegevusvaldkonnaga on tegemist ja miks veebileht nende jaoks loodi.
  • Navigatsioon ja ülesehitus on selged ja eesmärgipärased.
  • Pakutakse kasutajale edasisi tegevusi (CTA, ehk call-to-action).
  • Veebilehe külastusest tekkiv esmamulje mõjutab konkreetse brändi kuvandit.

Millega peaks kodulehe tegemisel
arvestama?

Tähtis on kasutajamugavus, teenuste leidmine, korrektsus ja üldine stiilipuhas väljanägemine. Esimesena näeb külastaja veebilehe visuaalset poolt, kuid järgmisena ka kõike muud. Visuaalid ja TEKSTID peavad moodustama ühtse terviku, et kliendil tekiks usaldus ja soov teenust osta.

Kodulehe tegemise
hind

Enne kodulehe loomist on oluline selgitada oma eesmärgid ja vajadused ning koostada eelarve, et saaksite paremini hinnata, milline on teie kodulehe loomise kogukulu. Kodulehe tegemise hind sõltub mitmest tegurist, sealhulgas kodulehe ulatusest, keerukusest, kujundusest ja funktsioonidest. Loe lisaks

 

Loe lisaks

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme

Oliver Sults

 Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

Oliver Sults @supervivent

Mehis Salu

 Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Mehis Salu @floorcovering