Koduleht koos visuaalse identiteediga » VVUNK digiagentuur
Kodulehe tegemine koos visuaalse identiteediga

Koduleht koos visuaalse identiteediga

Arendame teile mitte ainult kaasaegse veebilehe, vaid ka unikaalse logo, mis peegeldab teie brändi isiksust. Meie disaini- ja arendustiim töötab tihedalt koos teiega, et tulemus vastaks täpselt teie visioonile ja vajadustele.

#LOGO LOOMINE
#KODULEHE ARENDAMINE
#LOOVTEKSTID
#VEEBILEHE HOOLDUS

Unikaalne visuaalne identiteet teie brändileUnikaalne visuaalne identiteet teie brändile

Teie logo on teie brändi sümbol, mis jääb klientidele meelde. Meie disainerid töötavad koos teiega, et kujundada logo, mis peegeldab teie brändi isiksust ja väärtusi ning jääb meelde oma lihtsuse ja tähendusrikkuse poolest.

#Logo disain
#Värvipalett ja graafika
#Tüpograafia
#Brändi stiiliraamat

Brändi stiiliraamat sisaldab kõiki loodud visuaalse identiteedi elemente ja juhiseid nende kasutamiseks erinevates kanalites ja materjalides. See tagab, et teie brändi visuaalne kuvand jääb alati ühtlane ja professionaalne.

 

 

Proffessionaalse kujundusega kodulehe arendamine algabProffessionaalse kujundusega kodulehe arendamine algab analüüsist

Kodulehe arendamine algab analüüsist. Oluline on paika panna, mille ja kelle jaoks lehte luuakse. Läbimõeldud koduleht annab info edasi kiirelt ja mugavalt olles külastajale kasulik, sisukas ja meeldejääv. Kodulehe eesmärk on olla omanikule äriliselt kasumlik. 

  • Kodulehe personaalse disaini loomine (käsitsi kodeerimine, ei kasuta valmislahendusi)
  • Kodulehe loomine WordPressiga
  • Kodulehe turundusliku lähenemise väljatöötamine (tegevusele kutsungid, väärtuspakkumine, potentsiaalse kliendi eesmärgipärane suunamine)
  • Kasutajasõbralik halduskeskkond
  • Tekstide kohandamine ja sobitamine veebilehega
  • Google SEO optimeerimine.
  • Erinevate turundussüsteemide liidestamine (Google Analytics, Facebook, Instagram…jt)

Loovtekstid koduleheleLoovtekstid teie kodulehele

Igav veebitekst ei müü! See peab olema üles ehitatud nii, et see ei jätaks su potentsiaalset klienti külmaks. Loovteksti lugemiseks kulub inimesel keskmiselt 15 sekundit. Igavad ja kuivad tekstid on kõikjal meie ümber.  Inimesed on hõivatud ja nad ei viitsi pöörata tähelepanu tekstidele, mis ei tekita emotsiooni ega hoia põnevust. Me elame ajal, kus otsitakse originaalsust.

 

Keskenduge äri kasvule, me hoolitseme teie veebilehe eest

Teie veebileht on teie ettevõtte digitaalne esindaja ning selle toimimine on äärmiselt oluline teie brändi ja online-kohaloleku jaoks. Meie pühendunud veebilehe hoolduse meeskond on siin, et tagada, et teie veebileht jääb alati turvaline, kiire ja ajakohane.

#Hooldusleping

 

Loe lisaks

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme