Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine algab strateegiast,
mille abil saavutatakse kodulehe eesmärk. Kui kodulehed ei laula,
siis pole mõtet nendega publiku ette minna.

Eduka kodulehe tegemise algus: Eesmärgid  ja strateegia

Kodulehe tegemine algab täpse eesmärgi sõnastamisest. Kodulehe eesmärgiks on luua digitaalne keskkond, mis mitte ainult tutvustab meie brändi ja tooteid, vaid ka suunab külastajaid soovitud tegevusteni. Selle saavutamiseks rakendame kodulehe strateegiat.

Kodulehe eesmärkide seadmine

Kodulehe eesmärkide loomisel on oluline selgitada, milliseid tulemusi soovite saavutada ja millist väärtust soovite külastajatele pakkuda. Alustage küsimusest, mida soovite, et koduleht saavutaks, ning seejärel mõelge, kuidas see toetaks teie ärieesmärke. Näiteks võiksid kodulehe eesmärgid olla:

 • Bränditeadlikkus ja tutvustus: Kas soovite luua kodulehte, mis aitab suurendada bränditeadlikkust ja tutvustada oma ettevõtet, tooteid või teenuseid?
 • Müük ja konversioonid: Kas soovite, et koduleht toimiks müügikanalina, aidates külastajatel teha ostuotsuseid ja sooritada tehinguid?
 • Kontakt ja suhtlus: Kas soovite, et koduleht toetaks klientidega suhtlemist, pakkudes lihtsaid võimalusi küsimuste esitamiseks või tagasiside saamiseks?
 • Teabe jagamine: Kas soovite, et koduleht oleks peamine platvorm ettevõtte või organisatsiooni teabe jagamiseks, näiteks uudiste, blogipostituste või muude ressursside kaudu?

Kodulehe strateegia loomine täitmaks eesmärke

Kodulehe strateegia loomisel lähtume:

 • Ärimudelist ja eesmärkidest: Kodulehe strateegia peaks olema tihedalt seotud ettevõtte ärimudeli ja eesmärkidega.
 • Sihtgrupist : Kes on teie sihtgrupp? Koduleht peaks olema kohandatud vastavalt sihtgrupi vajadustele ja ootustele.
 • Kasutajakogemusest: Kiire laadimisaeg, lihtne navigeerimine, mobiilisõbralikkus ja selged informatsiooni struktuurid.
 • Brändingust: Kujundus, värvivalik, logo ja tekst peaksid kajastama ettevõtte brändi isiksust.
 • SEO (otsingumootoritele optimeerimine): Koduleht peaks olema optimeeritud otsingumootorite jaoks, et suurendada nähtavust otsingutulemustes ja meelitada rohkem külastajaid.

Kodulehe tegemine ja kodulehe hind

Nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik

Mõistlik kodulehe tegemine lähtub ütlusest “Nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik”, mis rõhutab tõhusa ja otstarbeka arendusprotsessi tähtsust. See tähendab, et arendus peaks olema fokusseeritud, hoides silmas olulisi eesmärke, vältides üleliigseid funktsioone ja kulutusi.

Kodulehe hinna määravad mitmed tegurid, mis hõlmavad nii tehnilisi aspekte kui ka disaini ja funktsionaalsust. Siin on mõned olulised mõjutajad:

 • Funktsionaalsus: Kodulehe hind sõltub selle funktsionaalsusest. Mida rohkem keerukaid omadusi ja interaktiivsust soovitakse, seda kõrgem võib olla hind.
 • Veebilehe tüüp ja eesmärk: Näiteks informatiivne veebileht või e-pood, nõuavad erinevaid funktsioone ja seega mõjutavad hinda.
 • Protsessi kiirus ja tähtaeg: Vajadus kiire kodulehe valmimise järele, võib mõjutada hindade tõusu, kuna nõuab rohkem ressursse.

Kõigi nende tegurite põhjal on mõistlik hinnata kodulehe vastavust ettevõtte eesmärkidele ja vajadustele ning leida tasakaal vajaliku funktsionaalsuse ja eelarve vahel. Tutvu meie NÄIDISPAKKUMISEGA.

 

SOOVIN PAKKUMIST

 

Mõistlik kodulehe tegemineKodulehe tegemine põhimõttel: “Teie edu on ka meie edu”

“Teie edu on ka meie edu” põhimõtte alusel kodulehe tegemine kujutab endast pühendumust klientide edule kui partnerluse olulisele alustalale. Me mõistame, et koduleht ei ole lihtsalt digitaalne platvorm; see on teie ettevõtte nägu veebis, mis peegeldab teie brändi, teenuseid ja väärtusi. Seetõttu võtame enda kanda vastutuse mitte ainult tehnilise arenduse, disaini ja sisu loomise eest vaid ka selle eest, et teie eesmärgid ja vajadused oleksid täidetud.

Kodulehe tegemisel keskendume teie äri mõistmisele, teie sihtgrupi vajaduste analüüsimisele ning teie brändi ja sõnumi esiletõstmisele. Klientide aktiivne kaasamine protsessi igas etapis tagab, et koduleht mitte ainult ei vasta ootustele, vaid ületab neid.

Kodulehe hooldus: tagame veebilehe järjepideva kaasajastatuse nii disainilt, tehniliselt kui ka turunduslikult.

Peale kodulehe loomist oleme jätkuvalt oma klientide jaoks olemas, sest hooldatud koduleht:

 • On turunduslikult toimiv
 • Suurendab kodulehe turvalisust ja muudab kiiremaks
 • Pistikprogrammide ning tarkvara uuendused parandavad avastatud koodivead

Soovi korral jääme toetavaks meeskonnaks ka vajaduspõhistes turundusprojektides.

Pakume hooldust ja järel tuge veebilehe arendusel ning soovi korral jääme toetavaks meeskonnaks ka vajaduspõhistes turundusprojektides.

Hoiame end uuendustega kursis ja tagame, et veebileht toimiks, lisaks hõlmab hooldus:

 • Lisatud rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, vajadusel kodulehe tagavarakoopia loomist ning salvestamist.
 • Vajadusel aitame teabe sisestamisega kodulehele (blogid, uudised, tekstid, galerii jne).
 • Haldame ning jälgime kodulehega seotud märksõnu, kodulehe jõudlust ning katkisi linke. Kõik eesmärgiga olla nähtav nii otsingumootorile ning kasutajasõbralik kodulehe külastajale.

Koduleht vajab järjepidevat tähelepanu, et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus.

“Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!” Martin Kristerson @fleetfox.eu
“Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.” Oliver Sults @Supervivent
“Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.” Mari Piksar @peotanstud.ee

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme

Oliver Sults

 Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

Oliver Sults @supervivent

Mehis Salu

 Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Mehis Salu @floorcovering

Treener Mari Piksar - peotantsud.ee

Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

Suur tänu Peotantsud kodulehe loomise eest! Sinu oskus tabada ja kajastada minu nägemust on hämmastav. Koduleht on mitte ainult visuaalselt stiilne ja ilus, vaid kajastab ka täpselt seda soojust ja lõbu, mida väärtustan ja mida soovin oma klientidele pakkuda. Sinu professionaalsus ja pühendumus selle projekti suhtes on olnud märkimisväärne. Olen tänulik selle eest, kuidas sa suutsid kuulata ja mõista minu soove ning neid digitaalselt ellu viia. Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

Mari Piksar @peotantsud

Lauri Suits

Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik.

Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik. Agentuur, kes lisab i-le täiesti omanäolise täpi, mis eristub teistest nii kujunduses, kui ka SEO-s.

Lauri Suits @jalaravistuudio.ee