Kodulehe analüüs

Kas teie koduleht töötab optimaalselt ja täidab oma eesmärki?
Kas külastajad leiavad kiiresti vajaliku teabe?

Esimene Samm:
Kodulehe kiiranalüüs

Kas soovite teada saada, kuidas teie koduleht hetkel toimib?

Kas soovite teada saada, kuidas teie koduleht hetkel toimib? Teeme esimese sammu, et pakkuda teile kiire analüüsi. See samm annab teile esmase ülevaate teie veebilehe olukorrast ning võimaldab teil tuvastada võimalikke probleemkohti, kus saaks teha kiireid ja olulisi parendusi.

Kodulehe kiiranalüüs sisaldab:

 • Esialgne SEO hinnang
 • Kasutajamugavus igas seadmes
 • Kliendi teekonna hinnang
 • Visuaalne hinnang

Kodulehe kiiranalüüsi tulemus

Analüüsi tulemusel selgub,  kas on mõistlik panustada või investeerida olemasolevasse kodulehte ja millised oleksid järgnevad sammud.

Tellige kodulehe kiiranalüüs juba täna ja liikuge lähemale oma digitaalsete eesmärkide saavutamisele!

 

  Telli TASUTA kodulehe kiiranalüüs

  Analüüsist selgub, milline on teie kodulehe tegelik potentsiaal

  Põhjalik kodulehe
  analüüs ehk audit

  Põhjalik kodulehe analüüs on loodud selleks, et tuua selgust sinu veebilehe tugevustesse ja nõrkustesse ning pakkuda praktilisi lahendusi parema tulemuslikkuse saavutamiseks.

  Miks valida kodulehe analüüs vvunk-ist:

  • Põhjalik ülevaade: Teeme sügava sukeldumise sinu veebilehe struktuuri, sisu ja kasutuskogemuse analüüsi, et mõista, kuidas külastajad su veebilehega suhtlevad.
  • SEO optimeerimine: Anname soovitusi otsingumootoritele optimeerimiseks, aidates suurendada nähtavust ja parandada veebilehe positsiooni otsingutulemustes.
  • Veebianalüütika: Veebianalüütika tervise kontroll.
  • Kasutajakogemuse hindamine: Uurime kasutajakogemust, tagades, et sinu veebileht on mitte ainult funktsionaalne, vaid pakub ka külastajatele nauditavat ja lihtsat kasutuskogemust.
  • Konversioonide analüüs: Hindame konversioonide protsesse ja anname soovitusi, kuidas suurendada klientide osakaalu külastajate seas.
  • Turvalisuse kontroll: Teostame turvauuringu, et tagada, et sinu veebileht on kaitstud võimalike turvariskide eest.

  SOOVIN PAKKUMIST

  Kliendid, kes
  meid usaldavad

  Martin Kristerson

    Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

  Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

  Martin Kristerson @fleetfox.eu

  Margus Otsa

   Soovitan vvunki kindlasti kõigile

  Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

  Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

  Tõnis Pintson

   Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

  Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

  Tõnis Pintson @ode.ee

  Keneth Lihtne

   Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

  Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

  Keneth Lihtne @knwood.ee

  Kadi Tomson

   Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

  Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

  Kadi Tomson @acme

  Oliver Sults

   Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

  Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

  Oliver Sults @supervivent

  Mehis Salu

   Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

  Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

  Mehis Salu @floorcovering

  Treener Mari Piksar - peotantsud.ee

  Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

  Suur tänu Peotantsud kodulehe loomise eest! Sinu oskus tabada ja kajastada minu nägemust on hämmastav. Koduleht on mitte ainult visuaalselt stiilne ja ilus, vaid kajastab ka täpselt seda soojust ja lõbu, mida väärtustan ja mida soovin oma klientidele pakkuda. Sinu professionaalsus ja pühendumus selle projekti suhtes on olnud märkimisväärne. Olen tänulik selle eest, kuidas sa suutsid kuulata ja mõista minu soove ning neid digitaalselt ellu viia. Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

  Mari Piksar @peotantsud

  Lauri Suits

  Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik.

  Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik. Agentuur, kes lisab i-le täiesti omanäolise täpi, mis eristub teistest nii kujunduses, kui ka SEO-s.

  Lauri Suits @jalaravistuudio.ee