E-poe tegemine

Edukas e-pood, mis pakub
klientidele sujuvat ja turvalist ostukogemust.

E-poe tegemineE-poe tegemine, kuidas alustada?

E-poe tegemine võib tunduda alguses ülekaalukas, kuid õige lähenemise ja ettevalmistusega on see täiesti teostatav. Mõistmine, kuidas seada e-poe eesmärke, määratleda sihtgrupp ning arendada tõhusat turundusstrateegiat, on võtmetähtsusega e-poe edukaks käivitamiseks ja kasvatamiseks.

E-poe Eesmärgid:

 • Müügi kasv: Müügi ja käibe suurendamine, määrates konkreetseid eesmärke.
 • Brändi teadlikkuse tõstmine: Brändi teadlikkuse kasvatamine.
 • Kliendibaasi laiendamine: Uute klientide ligimeelitamine laiendades seega klientide baasi ja suurendades turuosa.
 • Kliendi loomise ja säilitamise suurendamine: Püsiklientide loomine, pakkudes korduvaid ostuvõimalusi ja suurendades korduvostusagedust.

Sihtgrupp:

E-poe sihtgrupi määratlemine on oluline samm, et paremini mõista, kellele tooted või teenused on suunatud ning kuidas neid kõige paremini esitleda. Tuleks leida esmalt vastused küsimustele:

 • Kes on potentsiaalsed kliendid?
 • Millised on nende demograafilised andmed, huvid ja käitumismustrid?

Nende küsimuste vastused võiksid anda hinnangu toote või teenuse sobivusele e-poodi.  Kas päris igat toodet on mõistlik müüa e-poes?

E-poe turunduse tee valik

E-poe turundusstrateegia loomine on oluline samm selle tagamisel, et teie e-pood jõuaks õige sihtgrupini ja suudaks oma eesmärke saavutada. Lühiajaliste eesmärkide täitmiseks võib kasutusse võta strateegias tasulised reklaamid, kuid suure pildi jaoks peaks e-pood oma toodetega tulema ka orgaaniliselt hästi välja.

Aitame luua teile lähteülesande e-poele, kus aitame teil välja töötada turundusstrateegia, millega saaks siseneda optimaalsete kuludega turule.

E-poe kasutajamugavusKasutajakeskne
e-poe tegemine: Mugavus kui peamine prioriteet

E-poe tegemisel on kasutajamugavus ülioluline aspekt, mis mõjutab märkimisväärselt  ostukogemust ja klientide rahulolu. Läbimõeldud ja intuitiivne kasutajaliides tagab, et külastajad saavad lihtsalt navigeerida toodete vahel, leida vajalikku teavet ning sooritada ostu kiiresti ja sujuvalt.

Selge kategooriate süsteem, lihtsad ostuprotsessid ning kiired laadimisajad aitavad luua efektiivse e-ostukeskkonna.

Mobiilisõbralik disain tagab, et kasutajad saavad juurdepääsu e-poele mugavalt igal seadmel, suurendades seeläbi konversioonimäärasid ja korduvaid oste. Kasutajamugavuse hoidmine on võtmetegur, mis soodustab klientide lojaalsust ja positiivset tagasisided.

Loome sulle e-poe, kus on välja töötatud selge ja loogiline kliendi teekond ostuni.

 

“lihtsuses peitub võlu” kehtib eriti e-poe loomisel

Absoluutselt, “lihtsuses peitub võlu” on võimas moto, mis kehtib eriti e-poe loomisel. Siin on mõned ideed, kuidas seda moto oma e-poe jaoks kasutada:

 • Lihtne navigeerimine: E-poe menüüd ja leheküljed lihtsad ja selged, et külastajad saaksid kiiresti leida vajaliku teabe ja tooted.
 • Minimaalne disain: Minimalistlik disain, et vältida segadust ja keskenduda olulisele. Vähem on sageli rohkem, kui tegemist on disainiga.
 • Selged kategooriad: Tooted selgeteks kategooriateks ja alamkategooriateks, et hõlbustada ostjatel leida just seda, mida nad otsivad.
 • Lihtsad tootekirjeldused: Tootekirjeldused lihtsad ja arusaadavad, esitades olulise teabe lühidalt ja konkreetselt.
 • Kiire ostuprotsess: Ostuprotsessi optimeerimine nii, et see oleks võimalikult lühike ja lihtne, vähendades ebavajalikke samme ja takistusi.
 • Mobiilisõbralikkus: E-pood  kohandatud mobiilseadmetele ja pakuks sujuvat kasutuskogemust ka väiksematel ekraanidel.

E-poe tegemise hind sisaldab kindlasti:

 • E-poe personaalse disaini loomine (käsitsi kodeerimine, ei kasuta valmislahendusi)
 • E-poe loomine WordPressi ja Woocommeri platvormile
 • Kodulehe turundusliku lähenemise väljatöötamine (tegevusele kutsungid, väärtuspakkumine, potentsiaalse kliendi eesmärgipärane suunamine)
 • Kasutajasõbralik halduskeskkond
 • Tekstide kohandamine ja sobitamine veebilehega
 • Google SEO optimeerimine.
 • Erinevate turundussüsteemide liidestamine (Google Analytics, Facebook, Instagram…jt)
 • Konsultatsioon

 

“Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.” Oliver Sults @Supervivent
“Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.” Mari Piksar @peotanstud.ee

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme

Oliver Sults

 Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

Oliver Sults @supervivent

Mehis Salu

 Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Mehis Salu @floorcovering

Treener Mari Piksar - peotantsud.ee

Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

Suur tänu Peotantsud kodulehe loomise eest! Sinu oskus tabada ja kajastada minu nägemust on hämmastav. Koduleht on mitte ainult visuaalselt stiilne ja ilus, vaid kajastab ka täpselt seda soojust ja lõbu, mida väärtustan ja mida soovin oma klientidele pakkuda. Sinu professionaalsus ja pühendumus selle projekti suhtes on olnud märkimisväärne. Olen tänulik selle eest, kuidas sa suutsid kuulata ja mõista minu soove ning neid digitaalselt ellu viia. Lõpptulemusena saime kodulehe, mis mitte ainult ei vasta ootustele, vaid kindlasti ületab neid.

Mari Piksar @peotantsud

Lauri Suits

Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik.

Ma ei oska öelda muud, kui töö kiire ja korralik. Agentuur, kes lisab i-le täiesti omanäolise täpi, mis eristub teistest nii kujunduses, kui ka SEO-s.

Lauri Suits @jalaravistuudio.ee