E-poe tegemine

E-poe tegemine

E-poe loomine võib olla küll sprint,
ent edukas majandamine eeldab jaksu joosta tervet maratoni.
#WORDPRESS  #WOOCOMMERCE

E-poe-tegemineE-poe tegemine algab analüüsist

Nagu veebilehe tegemine algab analüüsist, algab ka e-poe tegemine esmalt analüüsist.

E-poe loomine võib olla väljakutse, kuid õige planeerimise ja pühendumisega võib see olla edukas ettevõtmine. Oluline on pakkuda head tootevalikut, lihtsat ja turvalist ostuprotsessi ning tõhusat turundust, et meelitada kliente ja säilitada nende usaldus.

E-poe loomine võib olla küll sprint, ent edukas majandamine eeldab jaksu joosta tervet maratoni

E-poes ostu sooritamine võiks kulgeda võimalikult sujuvalt ja mugavalt. Ikka selleks, et klient leiaks kiiresti soovitud toote ja saaks takistusteta ostu vormistada.

Potentsiaalsel kliendil tekib juba loetud sekunditega esmamulje nii e-poest kui ka brändist. Siinkohal ongi väga suur roll disainil ja põhjalikul eeltööl. Eeskujulikus e-poes on tooted loogiliselt grupeeritud, toodetel on korralikud tootekirjeldused ja tooted on lihtsalt leitavad.

E-poe tegemisel tuleks arvestada kasutaja-
mugavusega ja lihtsususega

E-poe kasutajamugavus ja lihtsus on olulised elemendid, mis mõjutavad klientide rahulolu ja ostuotsuseid. E-poe kujundus peaks olema selge ja atraktiivne, pakkudes lihtsat navigeerimist ning selget teabe esitust, mis aitab klientidel hõlpsalt leida soovitud tooted. Lisaks peaks ostuprotsess olema võimalikult kiire ja lihtne, ilma ebavajalike sammudeta.

Kliendid hindavad ka kiiret ja tõhusat klienditeenindust ning võimalust leida lihtsalt teavet, näiteks toodete hinnad, laoseisud ja tarneinfo. Kui e-poe kasutajamugavus ja lihtsus on tagatud, suurendab see tõenäoliselt korduvaid oste ja klientide lojaalsust.

 

Loe lisaks

Kliendid, kes
meid usaldavad

Martin Kristerson

  Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Tellisime veebilehe + logo. Koostöö läks üle ootuste ladusalt, töö oli väga heal tasemel ja hind seejuures äärmiselt mõistlik. Eriti meeldis see, et juhina ei pidanud liiga palju enda aega panustama, vaid paari kõne tulemusena oli VVUNK tiimil juba pilt ees ja hakati kohe tööga pihta. Mind hoiti pidevalt progressiga kursis, tähtaegadest peeti kinni ning küsiti jooksvalt asjakohaseid küsimusi. Jätkame igaljuhul nendega koostööd ka tulevikus!

Martin Kristerson @fleetfox.eu

Margus Otsa

 Soovitan vvunki kindlasti kõigile

Vvunk on teinud meile tõeliselt muljetavaldava töö, luues meie jaoks fan.ee, sadul.ee, bikemoto.ee, fansurf.ee ja fansailing.ee kodulehe, mis kõik on ühtaegu moodsa disainiga, kasutajasõbralikud ja arusaadavad. Tahame avaldada oma siirast tänu ja tunnustust vvunkile selle suurepärase koostöö eest! Esiteks tuleb rõhutada kodulehtede disaini, mis on kaasaegsed ja stiilsed. Soovitan vvunki kindlasti kõigile, kes soovivad luua omale veebilehte! Hindeks 5/5!

Margus Otsa @Bikemoto.ee @fan.ee @fansurf.ee

Tõnis Pintson

 Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi!

Vvunk meeskond tuli õigel ajal meile appi, kaasajastasid Ode hambakliiniku kodulehe ning tegid kodulehe kasutajasõbralikumaks. Uuendatud koduleht on saanud positiivset tagasisidet nii töötajatelt kui patsientidelt. Koostöö sujus väga hästi, sest enne töö alustamist sai paika ühine visioon ning lahendused. Kuulati ja võeti arvesse kliendi murekohti ja soove. Kõike seda ongi vaja, et luua head tulemust. Aitäh meeldiva koostöö eest ja loodame koostöö pikaajalist jätku!

Tõnis Pintson @ode.ee

Keneth Lihtne

 Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super.

Soov oli saada koduleht. Vvunk osutus kiirelt valituks, olin müüdud peale 4 põrsakest. Suhtlus meeskonnaga oli mõnus ja pingevaba ning tulemus oli viisakas ja kiire. Mardi tiim leidis igale murele ja soovile kiirelt lahenduse. Hinna kvaliteedi suhe oli minu jaoks sobilik ja tulemus sai super. Kokkuvõttes soovitaks neid isegi sõbrale!

Keneth Lihtne @knwood.ee

Kadi Tomson

 Oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi

Koostöö Vvunkiga…On üks mõnus pallipõrgatamine. Meeskond on sõbralik, oskavad alati pakkuda sulle järgmise variandi kui “see pole ikka see” ja lõpuks saab ka kõige nõudlikum klient endale meelepärase kujunduse oma veebilehele või logole. Töö on kiire ja professionaalne ja ka hiljem saab alati abi, kui midagi läheb nihu või on vaja kiirelt veebilehel muuta. Samuti on tehtud SEO nii, et ise seda tähelegi ei pane.

Kadi Tomson @acme

Oliver Sults

 Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi.

Tellisin oma ettevõtte e-poe ja logo disaini arenduse. Mul on hea meel, et alustasime koostööd. Kogu protsess oli sujuv ja ületas mu ootusi. Meeldivalt üllatas see, et Vvunk on valmis tegema rohkem, kui on eelnevalt kokkulepitud.

Oliver Sults @supervivent

Mehis Salu

 Alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Oleme väga rahul oma uue e-poega ja haldusteenusega – alati kiire tagasiside ja probleemid lahendatud.

Mehis Salu @floorcovering