Oolter e-pood | Veebilehed, milles on kvaliteet ja sisu | Vvunk

Oolter e-pood

Oolter on Skandinaavia- ja Baltikumi turule tulnud elektri jalgrattaste bränd

Oolter on Skandinaavia- ja Baltikumi turule tulnud elektri jalgrattaste bränd, mis koosneb neljast mudelist: EKE, ETTA, TORM ja TORM S. Oolter on mõeldud inimestele, kes on kaalunud rattaga tööl käimist, või niisama autota liikumist, neile on oluline ratta hea väljanägemine ja see et nad on osa trendist. Tahavad liikuda autota, loodussõbralikult, ise natuke kaloreid maha vändates. Rahulikuma hoiakuga inimesed saavad valida linnaratta, kes tahavad olla popimad ja nooruslikumad, saavad valida maanteeratta.

Mida tegime?

  • Veebidisain
  • Arendus

Tellija: OÜ Fortunati Group EU

 

 

Kes siis kiidab iseennast, LASEKS PAREM TEISTEL KIITA

Ilmselt saab osta turu pealt kalli raha eest ka paremat kogemust, aga selleks et asjaga paigalt minema saada on Vvunk just hea valik.

Oleme Mardi teamiga teinud 2 veebilehte. Mõlemad on brandilehed, kus ei ole olnud woocommerce liidestust. gpad.ee ja oolter.com. Koostöö Mardiga on olnud väga positiivne. Eelkõige muudab selle meeldivaks Mardi kliendikeskne ja heatahtlik suhtumine. Eriti tuleb see välja olukordades, kus kõik ei lähe päris nii nagu peab – tehakse jooksvalt muutusi, kliendil (meil) ei ole kõik asjad õigeks ajaks valmis. Mart on sellistes olukordades positiivne ja rahulik, mis võimaldab asjad kenasti lõpuni viia. Teiseks tooksin välja tema proaktiivsuse ja valmisoleku teha mitte ainult järgmise verstapostini, vaid pakkuda omalt poolt täiendusi, kuidas võiks kogu asi parem saada. Kolmandaks on tema tiimi puhul vastas inimesed, kes on tehniliselt heal tasemel nii kujunduse, tehnilise lahenduse kui SEO poolelt. Ilmselt saab osta turu pealt kalli raha eest ka paremat kogemust, aga selleks et asjaga paigalt minema saada on Vvunk just hea valik.

Mart Einpalu